Vind jouw kind het ook heerlijk om te lezen en op te gaan in leuke verhalen? Dan is deze nieuwe boekenserie van Elisa van Spronsen en Marja Meijer een aanrader! In deze blog vertel ik alles over de boekenserie Vraag het Sammie én ik mag ook een set weggeven! Doe je mee?

Altijd lezen

Het voorlezen wordt in huize Mama’s Meisje langzamerhand ingeruild voor zelf lezen. Vaste prik iedere avond als de meiden naar bed gaan: nog even lezen! Maar niet alleen als ze in bed liggen: ook in de tuin, op de bank en zelfs als we op vakantie gaan moeten er boeken mee. Altijd lezen: heerlijk om te zien dat ze hier zo enthousiast over zijn en met drie meiden kan het dan ook niet anders dan dat er heel wat boeken worden verslonden. En ze vinden het altijd leuk om nieuwe boeken te ontdekken, dus de verrassing was groot toen we twee exemplaren van de boekenserie Vraag het Sammie mochten ontvangen van uitgeverij Zwijsen! Inmiddels hebben de oudste twee meiden de boeken gelezen en ik kan alvast verklappen dat ze beide verhalen mega leuk vonden. In deze blog vertel ik je graag meer en ik mag ook iemand blij maken met zo’n zelfde boekenset!

WIN 'Vraag het Sammie' boekenset! - Mama's Meisje blog

Grappige boekenserie voor kinderen

Sammie is 11 jaar en woont samen met Willem, Lotta, Tosti en Arie in De Oude School. De hele bovenverdieping is van hun en omdat daar bijna nooit grote mensen komen, zijn zij dus de baas! Sammie’s lievelingshobby is het oplossen van problemen: daar heeft ze naar eigen zeggen veel talent voor. In het eerste deel van de boekenserie Vraag het Sammie (Help, mijn ouders hebben het te druk!) helpt ze Sue, wiens ouders het veel te druk hebben met het redden van de aarde. Daar zijn ze zó druk mee dat ze hun eigen dochter helemaal vergeten. De rest moet je natuurlijk zelf maar lezen, maar de meiden waren dolenthousiast na het lezen van dit eerste deel. Door naar deel 2 (Help, iedereen is verliefd op mijn broer!) waarin Sammie Juno helpt, een stil en verlegen meisje zonder vrienden. Als Juno op een dag haar broodtrommel vergeet, brengt haar stoere broer Pelle van 13 jaar ‘m op school langs. Hierdoor raken alle kinderen uit de bovenbouw onder de indruk en wil opeens iedereen met Juno afspreken! Perfect, zou je denken! Maar Juno wordt er gek van en ook wel een beetje verdrietig. Ze wil zo graag zélf echte vrienden hebben… Sammie helpt, maar wordt per ongeluk ook verliefd op Pelle. Wederom een paar superenthousiaste dames hier thuis na het lezen van deel 2! De boeken staan aangemerkt met leesniveau AVI E5 en de verhalen worden ondersteund door grappige illustraties. Aangezien de zomervakantie eraan komt en blijven lezen dan altijd goed is, is dit het perfecte moment voor deze leuke boekenserie. Ik hoop dat er nog veel meer delen zullen volgen! Ik denk dat we niet lang hoeven te wachten… Voor het volgende deel is er namelijk een superleuke winactie in het leven geroepen: je maakt kans op een rol in het derde deel van de boekenserie door jouw vraag of gekke probleem aan Sammie in te sturen! Meedoen kan via deze website.

Vraag het Sammie – Help, mijn ouders hebben het te druk! (Elisa van Spronsen & Marja Meijer, Uitgeverij Zwijsen, ISBN: 9789048756070), adviesprijs: €15,99 en Vraag het Sammie – Help, iedereen is verliefd op mijn broer! (Elisa van Spronsen & Marja Meijer, Uitgeverij Zwijsen, ISBN: 9789048756650), adviesprijs: €15,99 zijn zowel in de boekhandel als online verkrijgbaar. 

boekenserie kinderen avi e5 vraag het sammie - Mama's Meisje blog

WIN: boekenset van ‘Vraag het Sammie’

Niet alleen onze meiden ontvingen deze supergrappige leesboeken over ‘Vraag het Sammie’: we mogen ook iemand blij maken met zo’n fantastische boekenset! Wil je kans maken op deze geweldige prijs? Lees dan even goed mee wat je moet doen:

  • Volg Mama’s Meisje op Facebook of Instagram
  • Laat in een reactie onder deze blog weten dat je meedoet
  • Vul een geldig e-mailadres in! Meedoen kan tot en met 4 juni 2026. De winnaar krijgt uiterlijk 7 juni bericht via e-mail.
  • Let op: om kans te maken, moet je één van de genoemde social media kanalen van Mama’s Meisje volgen. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt via e-mail op de hoogte gesteld. Reageert de winnaar niet binnen 48 uur na berichtgeving via e-mail, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.

Liefs Karin 2

 

 

 

 

#gekregen/affiliate: disclaimer