Het is bijna december, dus tijd voor een kleine winweek… Ik ontving een prachtig kinderboekenpakket van Gottmer en mag zo’n zelfde pakket weggeven! Lees snel verder om mee te doen!
Lezen is leuk!
Altijd met onze neus in de boeken: zo kun je ons als gezin uittekenen. Erik zit momenteel vooral met zijn neus in de studieboeken, maar ik en de kinderen lezen veelal voor ons plezier. Lezen is leuk en ik ben blij dat ze die mening inmiddels delen. Al van jongs af aan begonnen wij met voorlezen als onderdeel van de avondroutine en inmiddels zijn we zover dat de kinderen er zelf graag een boek bij pakken op ieder willekeurig moment van de dag. De bibliotheek wordt gemiddeld eens per twee weken uitgekamd door onze meiden, op zoek naar nieuw leesvoer. En vergeet niet de bieb die we thuis inmiddels hebben opgebouwd: een boek is namelijk altijd goed, dus we hebben een hele uitgebreide collectie! Hoe leuk dat deze verzameling verder werd uitgebreid met een fantastisch kinderboekenpakket van Gottmer! Ik vertel je graag welke titels wij mochten toevoegen aan onze bieb én hoe jij zelf ook kans maakt op zo’n prachtig pakket met voorleesboeken!
Dikkie Dik wacht op Sinterklaas
We zitten volop in de Sinterklaastijd, dus hoe toepasselijk is dit leuke voorleesboek met flapjes van Dikke Dik? In Dikkie Dik wacht op Sinterklaas doet de beroemde oranje kater zijn uiterste best om wakker te blijven. Zo mist hij het bezoek van Sinterklaas niet. Maar dat valt nog niet mee! Een flapjesboek doet het altijd goed bij kinderen vanaf 2 jaar! Achter ieder flapje schuilt een verrassing, wat het lezen nóg interactiever maakt.
In het kartonnen flapjesboek ‘Dikkie Dik wacht op Sinterklaas‘ wil Dikkie Dik nog lang niet slapen. Want wat als hij precies slaapt als Sinterklaas langskomt? Hij wacht dus vol verwachting of hij de hoeven het paard van Sinterklaas al hoort op het dak, maar telkens als hij denkt hem te horen, is het een ander dier. En daar wordt Dikkie Dik zo slaperig van…
Boer Boris, een paard voor Sinterklaas
Nog zo’n leuk voorleesboek dat helemaal aansluit bij deze periode is Boer Boris, een paard voor Sinterklaas. Bij ons thuis vallen de boeken van Boer Boris altijd mega in de smaak! Niet alleen bij de kinderen hoor, want wij vinden de verhalen over Boer Boris ook altijd grappig om voor te lezen. Dit prentenboek is wederom erg leuk én heeft prachtige illustraties!
Wie kun je het beste inschakelen als de schimmel van Sinterklaas van de trap is gevallen? Boer Boris, natuurlijk! In een brief aan Boer Boris vraagt Sinterklaas of hij Knol een weekje mag lenen. Knol voelt zich vereerd en laat zich het dak op hijsen om zijn draf op de nok te oefenen, maar dat valt vies tegen: Knol blijkt hoogtevrees te hebben… ‘Boer Boris – een paard voor Sinterklaas‘ is zonder twijfel het leukste sinterklaasboek voor lezers vanaf 3 jaar.
Laat maar los, koala
(Voor)lezen is leuk, maar (voor)lezen uit een prentenboek met een krachtige boodschap is nóg leuker. Als je een boek van Rachel Bright (met illustraties van Jim Field) in de boekenkast hebt staan, dan weet je zeker dat deze een wijze les bevat. Wij hebben er al een aantal en voegden nu Laat maar los, koala toe aan onze verzameling. Dit boek gaat over het loslaten van een gewoonte en hoe leuk het kan zijn om nieuwe dingen uit te proberen. Het leest voor op rijm, extra fijn!
Gewoonte is lekker overzichtelijk en aangenaam, maar wat gebeurt er als je uit je comfortzone stapt? ‘Laat maar los, Koala‘ is een mooi stevige kartonnen prentenboek met heerlijk feelgoodverhaal met een luchtige boodschap centraal: durf los te laten! De kleine Koala is een gewoontedier. Hij is erg gesteld op zijn plekje hoog in de boom en houdt dingen graag zoals ze zijn. Op een dag gebeurt het ergste wat Koala zich voor kan stellen: zijn boom valt om. Nu moet hij wel loslaten – en komt hij erachter dat een verandering niet het einde van de wereld betekent. Voor kinderen vanaf 3 jaar.
Eén voor jou, twee voor mij
Dit frisse en speelse prentenboek stond in de Prentenboek Top 10 en was in Duitsland zelfs genomineerd voor een literatuurprijs! Niet zo gek, want het verhaal over Beer en zijn vriend Wezel is hilarisch en de tekeningen zijn prachtig. En zeg nou zelf: verhalen met humor zijn het allerleukst om voor te lezen!
In ‘Eén voor jou, twee voor mij‘ vindt Beer drie heerlijke paddenstoelen. Zijn vriend Wezel gooit ze meteen in de pan. Maar dan hebben de vrienden een probleem: drie paddenstoelen voor twee dieren, hoe moet dat nou? Zowel Beer als Wezel vindt dat hij recht heeft op twee paddenstoelen. Dan komt Vos aangeslopen en gaat er met een paddenstoel vandoor. Probleem opgelost! Ware het niet dat er ook nog een toetje is: drie aardbeien…
WIN: Kinderboekenpakket van Gottmer
Niet alleen wij ontvingen deze prachtige titels: ook jij maakt kans op een kinderboekenpakket van Gottmer! Wil je kans maken op deze geweldige prijs? Lees dan even goed mee wat je moet doen:
- Het zou leuk zijn als je Mama’s Meisje op Facebook of Instagram volgt :)
- Laat in een reactie onder deze blog weten waarom jij graag kans maakt op dit prachtige kinderboekenpakket van Gottmer.
- Vul een geldig e-mailadres in! Meedoen kan tot en met 25 november 2024. De winnaars krijgen uiterlijk 29 november bericht via e-mail.
- Let op: om kans te maken, moet je één van de genoemde social media kanalen van Mama’s Meisje volgen. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt via e-mail op de hoogte gesteld. Reageert de winnaar niet binnen 48 uur na berichtgeving via e-mail, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
Commerciële content: disclaimer
Gotmer heeft zulke leuke en mooie boeken! En in dit huis is nog een tekort aan sinterklaas boekjes. Onze oudste zal hier erg blij van worden en op termijn de baby van nu nog 3 maanden ook haha.
Onze 2 kinderen zijn dol op boeken lezen (lees: kijken en zelf een verhaal erbij vertellen) en vooral voorgelezen worden.
Hoe geweldig is dit pakket ?!.
Ik zou dit pakket graag winnen voor onze zoon. Hij wordt 3 december 1 jaar en langzamerhand beginnen we met voorlezen. Deze boeken zouden perfect van pas komen.
Jaa heel graag voor onze twee boekenwurmen! De boeken zouden ook goed staan op onze nieuwe boekenkastje.
Zo ontzettend leuk! Dochter Fien (4) is helemaal weg van lezen en probeert het zelf ook al steeds te doen :) hoe leuk is het om meer van deze geweldige boeken samen te kunnen lezen?
Wauw super graag hoor! Dit zou Ties helemaal fantastisch vinden en mama ook!
Wat een leuke boeken! Mijn zoontje is dol op voorlezen maar we hebben nog niet veel keus dus dit zou goed uitkomen ?
Hier 2 meisjes die gek zijn op lezen en een mama die weg is van de boeken van Gottmer? met als gevolg dat we al bijna onze eigen boekenwinkel kunnen beginnen, gelukkig kan je van boeken niet genoeg hebben!
Dit zou heel leuk zijn voor mijn 2 meisjes.
Boekje lezen of voorlezen is heel belangrijk maar voor heel leuk!
Wauw! Stuk voor stuk hele leuke boeken!? mijn dochter van 4 is dol op de boeken van Rachel Bright. En er zitten ook een aantal karton boekjes bij, perfect voor mijn zoontje van 1,5.
Wij zijn dol op boekjes lezen samen! Een rustig momentje samen door de dag of om de dag af te sluiten.
Zeg nou zelf iedereen wil toch graag zo’n mooi boekenpakket winnen
Dus gooi mij maar in de hoge ?
Oooh wat leuk ! Mijn 2 kindjes zijn gek op boekjes lezen en deze zouden gew2ldig zijn in de collectie !
Jaa heel graag voor onze boekenwurmen! De boeken zouden heel mooi staan op ons nieuwe kasten kastje.
Oh dit zou ik echt heel graag willen winnen! Mijn dochtertje van ruim 1,5 is helemaal fan van boekjes. Sochtends als we haar uit bed halen is het eerste wat ze zegt; boekje lezen. Dikkie dik is hier één van de favorieten!
Wederom doe ik mee. Je hebt heel vaak mooie boeken als winactie. Wij lezen veel met de kinderen, voor alles goed en hopen dat ze het later zelf overnemen.
Leuk! Ik word in januari tante en ik kan niet wachten om deze boeken samen met mijn dochters voor te gaan lezen.
Wauw, als leesconsulent zijnde groeit onze eigen thuisbieb ook steeds meer, maar deze prachtige titels hebben we nog niet.
Ik hou zelf ook ontzettend van lezen en was vroeger uren in de bieb te vinden. Ik hoop dat onze dochter ook zo van lezen gaat houden! Deze boekjes zouden perfect zijn voor onze avondroutine!
Super leuk! Als alles goed gaat zitten de kids deze kerst veel bij mama op bed omdat de baby dan geboren is. En beide kinderen t heerlijk vinden als mama voorleest.
Onze twee jongens van 1 en bijna 3 jaar vinden het heel leuk om boekjes te kijken en lezen. De boeken zijn niet aan te slepen. Deze boeken kennen we nog niet en zouden we graag samen met ze lezen.
Ik houd 2elf ook heel erg van lezen en was vroeger uren in de bieb te vinden. Ik hoop dat mijn dochter ook zo van lezen gaat houden. Deze boekjes zouden perfect zijn voor onze avondroutine!
Wat een mooi pakket! Deze zou ik graag willen winnen voor mijn twee weken oude zoon! Er is nog ruimte zat in zijn boekenbal!
Heel leuk! Want boeken heb je nooit genoeg!
Omdat onze 2 kinderen zo dol zijn op boekjes lezen en deze dus zeker van pas komen!
Oeh, ik zie hele leuke boeken er tussen staan voor m’n 3 jarige die eindelijk een beetje geduld krijgt voor het luisteren naar voorlezen hihi.
Leuk als verschillende kraamkado’s
Mijn 2 kids (3 en 1) zouden dit heel leuk vinden. De oudste leest nu al voor aan de jongste. Uitbreiding op de collectie is dan ook welkom.
Mijn 2 kids (3 en 1) zouden dit heel leuk vinden. De oudste leest nu al voor aan de jongste. Uitbreiding op de collectie is dan ook welkom.
Super leuke winactie!!! Onze dochter van 2 is gek op boekje lezen!!
Hi!
Wat een super leuke winactie! Ik woon in Frankrijk, maar vind het heel belangrijk dat mijn zoontje ook goed Nederlands kan. Veel boekjes voorlezen helpt daar goed bij. Ik doe graag mee!
Groetjes,
Nicole
Iedere avond wordt er voorgelezen. Mooie boeken, zeker in het Sinterklaas-thema, zijn dan ook altijd welkom ?
Iedere avond wordt er voorgelezen. Mooie boeken, zeker in het Sinterklaas-thema, zijn dan ook altijd welkom ?
Dit zou heel leuk zijn voor mijn 2 meisjes.
Boekje lezen of voorlezen is heel belangrijk maar voor heel leuk!
Hier 2 meisjes die gek zijn op lezen en een mama die weg is van de boeken van Gottmer? met als gevolg dat we al bijna onze eigen boekenwinkel kunnen beginnen, gelukkig kan je van boeken niet genoeg hebben!
Wij lezen elke avond een boekje met onze dochters. Dus een beetje uitbreiding zou heel erg welkom zijn!
Heel graag voor onze 2 kids die niet genoeg kunnen krijgen van boekjes ‘lezen’, kijken en voorgelezen worden. We hebben al deze boeken nog niet, dus een mooie en welkome aanvulling ??
Dit zou ontzettend leuk zijn voor onze 2 kleintjes van 4 en 3… ze worden graag voorgelezen en lezen zelf ook graag voor, op hun manier haha! Zou super leuk zijn om weer wat nieuwe boekjes in de kast te hebben!
Doe graag mee om m’n kids en neefjes en nichtjes heerlijk voor te lezen!
Wat een mooi pakket! De boeken uit de koala-serie zijn geweldig en Boer Boris is favoriet hier! Ik doe graag mee voor ons drietal, dan kunnen we boek 4 weggeven!
Leuk voor onze 2 dochters van 5 en 1,5. Onze jongste vindt dikkie dik erg leuk en onze oudste vindt de avonturen van Boer Boris leuk. We lezen samen graag boeken. Elke keer valt er wat nieuws te ontdekken
Wat een leuke boeken! Mijn dochter van 1 is echt gek op dikkie dik. Begint te klappen en te klakken als ze de dikke dik film ziet. Mijn andere dochter is gek op boer Boris. Duimen dat we winnen!!
Woooow wat n hoop geweldige winacties! ??????
Wij doen graag mee.voor deze prachtige boeken ??
Wat een leuke actie weer! Mijn dochters zijn super gek op samen boeken lezen en ook de kinderen in mijn klas vinden het geweldig! Hoe leuk zou het zijn als ze allemaal weer kunnen genieten van nieuwe boeken! ?? Duimen maar!
Onze kinderen lezen zo graag! Lekker een momentje op de bank
Wat een leuke en mooie boeken! Dit zou geweldig zijn voor mijn zoontje zodat we nog meer boekjes samen kunnen lezen
Wat een leuke boekjes! Ik zou deze heel graag willen voor mijn 2 zoontjes. De oudste begint nu te begrijpen wat Sinterklaas is, dus hoe leuk om hem uit deze boekjes te kunnen voorlezen!
Ik doe graag mee voor ons nieuwste neefje
Heel leuk voor onze zoon !doe graag mee
Mijn dochter van 1 is gek op dikkie dik. Die begint te klappen en te klakken als we de nieuwe dikke dik film opzetten. Mijn andere dochter is gek op boer Boris. Duimen dat we winnen!!!
Ja, heel leuk voor ons zoontje van bijna 3 die dol is om voorgelezen te worden, en het heerlijk vind om al z’n boekjes te bestuderen.
Wat een mooie boeken. En leuk voor alkebei mijn kinderen. Lekker lezen in de donkere maanden.
Wauw wat een super gave actie,zou geweldig zijn om dit voor mijn meisje te mogen winnen.
Wauw wat een fantastisch pakket met geweldige boeken! Onze dochters zijn echte boekenwurmen en de oudste is druk met het leren van letters en woordjes! Na een moeilijk jaar gun ik onze lieverds dit geweldige boekenpakket!!
Ik doe heel graag mee. Ik houd van lezen en zie net als jij dat mijn dochtertje het ook over begint te nemen. Sinterklaas boeken hebben we nog (bijna) niet in onze uitgebreide collectie. Dus ik doe graag mee!
Ik doe heel graag mee ! We krijgen binnenkort de sleutel van ons nieuwe huis en hoe leuk voor de kinderen om dan ook nieuwe boeken te krijgen om uit voorgelezen te worden!
Weer zo’n ontzettend leuk boekenpakket om te winnen! Mijn kleintjes zijn gek op boekjes en we lezen dan ook elke dag! ?? Het lijkt mij super leuk om dit pakket te winnen en doe dus graag mee! ???
Ja hoe te gek zou het zijn om dit boekenpakket te winnen! Heerlijk een momentje met m’n dochter.
Ja dit zou heel leuk zijn! Ik volg jou al een tijdje en we lezen ons meisje iedere avond voor sinds dat ze 2 jaar is. Ook gaan we regelmatig naar de bibliotheek voor nieuwe boekjes. Dit pakket zou geweldig zijn! :)
Dit pakket vindt mijn dochter erg leuk! Zij leest graag in boekjes op haar manier en word graag voorgelezen. Dit zou geweldig zijn!
Super leuk! Lezen vinden de meiden super leuk en dit pakket zal zeker ook in een smaak vallen?
Een prachtige set boeken, ik doe heel graag mee. Wij lezen hier heel veel en graag! Deze boekjes staan nog niet in de boekenkast en die kan wel een update gebruiken. Mijn jongens zouden het geweldig vinden!
Wat ontzettend leuk pakket! Hier heeft laatst een refresh plaatsgevonden in de boekenkast, dus weer wat nieuwe aanvulling is welkom voor mijn (voorlees)kinderen.
Wat een gave winactie! Onze kindjes zijn dol op lezen, deze boeken hebben wij nog niet. Dus zouden een waardevolle aanvulling zijn, weer nieuwe verhaaltjes om te lezen!
Dat zou super zijn!! Nu we minder kunnen buiten spelen vinden we lezen heel leuk!
Wat superleuk! Ik had al een boekenwurm in huis en nu kan m’n zoontje ook net zelf lezen. Is neefje die wekelijks komt is ook dol op boekjes dus zijn erg welkom hier!
Wat een leuke actie! Mijn dochter van 3,5 is gek op lezen en verslind wekelijks boeken uit de bieb! We doen heel graag mee!
Omdat we dol op lezen zijn. En als juf mogen ze ook altijd mee naar school in mijn tas om voor gelezen te worden
Wij zijn dol op boeken lezen. En dat ook nog zulke leuke? Doe graag mee
Zou een fantastische aanwinst zijn voor de nieuwe slaapkamer van onze dochter in ons splinternieuwe huis dat op dit moment in aanbouw is. Ik zie ze al staan op haar nieuwe boekenrekje ?
Hier zijn we dol op lezen. Nieuwe verhaaltjes om te lezen zijn altijd leuk!
Ik zou dit graag voor mijn dochter van 2 willen winnen, ze leest elke avond graag met papa of mama op haar roze bankje.
Groetjes karisma
Heb twee boekenwurmen in huis. Vooral leuk dat de oudste nu de jongste voorleest ?
Heel graag voor mijn zoontje en beetje voor papa en mama (kunnen we afwisselen) die veel boeken moet lezen om het praten te stimuleren
Wat een leuke boeken! Ik zou het pakket heel graag willen winnen voor onze zoon van 2,5. Hij is gek op boekjes en samen lezen. Sommige boeken hebben we al zo vaak voorgelezen dat hij het verhaal ondertussen aan ons kan vertellen. Tijd voor nieuwe verhalen dus, zowel voor onze zoon als voor papa en mama :-)
Dit zou heel leuk zijn voor mijn dochtertje van bijna 3. We lezen altijd gezellig boekjes in bed en ze begint Sinterklaas nu te begrijpen en deze boekjes zou ze heel leuk vinden.
Ohh wat een of pakketje! Dat zouden onze boekenwurmpjes van 2 en 7 super vinden!
Wat een mooi boeken pakket.?
Doe graag mee voor onze zoon van 2 jaar, gek op boeken, hijskranen en Sinterklaas.
Wat een mooi pakket! Ik zou het heel graag willen winnen voor onze zoon van 2,5. Hij is gek op boekjes en samen lezen (en Dikkie Dik en Boer Boris zijn favoriet). Ondertussen hebben we alles ook al zo vaak voorgelezen dat onze zoon de verhalen aan ons vertelt. Tijd voor een frisse wind in het boekenrek! Het pakket is dus ook een beetje voor papa en mama :-).
Onze Noud houdt heel erg van boeken lezen samen. Een groot aantal figuren in de boeken van dit pakket zijn favoriet; Dikkie Dik, Boer Boris, maar ook elk soort dier. Daarom winnen wij graag!
Heel graag! Dol op lezen hier thuis!
Ik ben dol op voorlezen aan mijn kinderen. Heerlijk om ook hun fantasie rijke mind te ontwikkelen, woordenschat te vergroten en gewoon heel fijn als die kleine lichaampjes zo lekker dicht tegen je aan kruipen maar mooie verhalen. Ik win graag dit pakket!
Heel graag! Onze dochter is helemaal fan van boekjes lezen. Zowel voorlezen als zelf lezen.
Oh HEEL erg graag doe ik mee. Er staan een hoop boeken op van Noa (en mama?) zijn wensenlijstje. Ik heb een echte boekenwurm thuis en zou deze zeker aan zijn verzameling willen toevoegen. Het zelf lezen vind jij ook leuk en vooral de boeken met een achterliggend verhaal vind ik altijd zo tof. Ik duim ???
Wat leuk! Ik doe ook graag mee! Mijn kinderen houden van boeken en zijn er erg zuinig op. Daarbij extra leuk dat ze doorgegeven worden als de kinderen ze niet meer lezen!
Dat zou super leuk zijn om te winnen voor onze dochter! Ze is gek op boekjes kijken en ze vind het geweldig om voorgelezen te worden. De boekjes die we hebben heeft ze al heel vaak bekeken/gehoord dus een paar nieuwe zijn meer dan welkom!
Wat een ontzettend leuke boeken, ik doe graag mee! Mijn dochter is verzot op lezen en verslind prentenboeken en zelf ben ik ook erg fan van mooie prentenboeken met een leuk verhaal.
Wauw! Dit pakket boeken zou ik graag winnen voor onze lieve kids in de leeftijd van 0 tm 4 jaar.
Elke avond lees ik ze voor, soms ook vaker, dus deze boeken komen goed van pas!
Dat zou leuk zijn voor onze kids
Superleuk! Ik heb hier ook twee boekenwurmen van 3 en 7 rondlopen die net zo graag lezen als hun mem. Onze privébieb kan altijd wat uitbreiding gebruiken :)
Ik doe mee ??
Wat een toffe actie! Voorlezen voor de kids vind ik super leuk om te doen en ze genieten hier dan ook enorm van :)
Je kunt nooit teveel boekjes hebben!
Wat gaaf! Buiten mijn eigen kindjes die het geweldig vinden om voorgelezen te worden. Heb ik ook een klas die daar gek op is. Ii heb nog veel hele ouderwetse boeken en ik ben langzamaan nieuwe boeken aan het aanschaffen. Deze set is meer dan welkom!
Oh wat een leuke actie is dit. Ik doe heel graag mee voor ons boekenwurmpje van 2 jaar. Zó gek op lezen en voorgelezen worden. Met deze leuke boekjes kunnen we weer even vooruit?
Ik doe heel graag mee voor onze twee kids. Ze houden van voorlezen, blijer kun je ze niet maken!!
Wat een ontzettend leuke boekjes.. wij lezen elke dag zo graag samen!
Ik volg Gottmer al een tijdje en zie telkens weer nieuwe leuke titels en plaatjes voorbij komen. En onze dochter (2,5) kan geen genoeg krijgen van samen boeken lezen!
Super leuk voor mijn 3 kinderen! Zullen ze heel blij mee zijn.
Ahhh hele leuke winactie! Ik ben bijna uitgerekend van ons eerste kindje en nog op zoek naar leuke boekjes voor in haar kamertje… ??
Wat een leuke boeken! Deze hebben wij nog niet in onze collectie. We rouleren vaak met vrienden boekjes van elkaar zodat er steeds wat nieuws is. Deze zouden daar goed bij passen ?
O ik ben dol op kinderboeken. De kinderen ook gelukkig
Heel graag voor mijn kleine kerel. Nog maar 2 jaar oud en vind lezen en boekjes kijken echt fantastisch. Iedere week maken we een uitstapje naar de bieb in het dorp, nieuwe boekjes en verhalen. Roept steeds, “mama boekje lezen”
Lijken mij super leuke boeken voor de kinderen
Heel graag! M’n kinderen zijn er bijna te groot voor, maar zou het graag willen winnen voor m’n klasje (speciaal onderwijs) zou perfect zijn voor ze!
Wat een super gaaf boekenpakket! Ik zou dan ook graag een gokje wagen voor onze twee meiden die net grote zussen zijn geworden van een klein broertje. Elke avond een boekje voor het slapen gaan.
Dit willen we heel graag winnen! Ons dochtertje van 3 en zoontje van bijna 2 gaan dit geweldig vinden!
Ik doe graag mee! Dat zullen de boekenwurmen hier in huis fantastisch vinden! ??
Dit zijn echt hele leuke boeken om voor te lezen aan onze 3 jongens!! Als ik zou winnen zoude. Ze dan ook heel blij zijn!!
Vorig jaar ben ik moeder geworden van onze lieve zoon Daley. Inmiddels weet hij ook wat een boekje lezen is en houdt hij ontzettend van voorlezen. Een ideaal pakket dus voor bij ons thuis. Ik doe dus graag mee met deze te gekke win actie.
Wat een prachtig pakket! Deze juf en trotse moeder zou hier heel erg blij van worden! ;-)
Leuke actie!! Elke avond moet er voor het slapen gaan een boekje worden gelezen. ?
Wat een gave winactie. Ik lees samen met mijn zoontje dagelijks boekjes. Wat zou het super zijn als ik deze pracht titels samen met hem zou mogen ontdekke.
Oh wat super leuke boeken! Onze zoontjes genieten van voorlezen voor het slapen gaan. Daarom zouden we dit pakket graag winnen ?
Ik doe graag voor mee voor mijn zoontje dat geniet van boekjes lezen en kiezen in de winkel/bib.
Boekjes zijn altijd goed! ?
Top actie, voor zowel m’n dochter die in groep 4 zit en dus zelf kan lezen, als voor m’n zoontje en dochtertje om lekker voor te lezen
Ik loot mee voor mijn kinderopvang.
Lezen doen wij elke dag om de taal ontwikkeling te stimuleren. Deze boeken breiden onze boeken collectie mooi uit
Net als zijn oma is Luca dol op boeken en lezen. Graag maak ik kans om samen met hem deze boeken te lezen
Een boek met als fijne boodschap “Durf los te laten” is hier erg op zijn plaats.
De anderen boeken uiteraard ook mooie leesvoer.
Onze lieve Noa is zo dol op Dikkie dik. En Tijs droomt over bier Boris… Deze boeken zijn erg welkom hoor…. ?
Hele mooie boeken! Dit zou superleuk zijn voor onze Fedde, die dol is op boeken!
Heel mooi voor mijn nichtje en neefje. Mijn nichtje (4j) leest zelfs al voor, voor haar broertje. #schattig
Super leuk!
Toevallig staan 3 boeken hiervan op ons lijstje, dus wij maken graag kans.
Wat leuk! Twee hele grote boeken fans hier in huis (2&4jr), dus dat zouden ze super vinden. Deze boeken kennen ze ook nog niet dus dat is helemaal leuk. ?Ik ga duimen ???
Wat een prachtig pakket voor sinterklaas voor mijn meiden en om te delen met ons neefje en nichtje!
Iedere avond een boekje voor het slapen gaan is heilig hier voor onze meiden van 4 en 2jaar dus wat leuke boeken voor de afwisseling (ook voor mama;-) lijkt ons super leuk!
Ik maak graag kans voor mijn nichtje!
Wat een mooi pakket, wij hebben kleinkinderen ivan verschillende leeftijden en we lezen ze heel graag voor!
Omg wat een leuke boeken. Heb zelf al zeker wat boekjes thuis maar ik mis er nog een heleboel, waaronder Sinterklaas boekjes. Hoe leuk voor onze kleine man als we deze kunnen winnen. Kan niet wachten om ze voor te lezen! En uiteindelijk kan hij ze zelf gaan lezen ??
Aaaah zo leuk!!
Wij hebben 2 meisjes van 6 en 3 en de oudste vind het erg leuk om de jongste voor te lezen.
Daarom zou dit wel heel erg leuk zijn voor de kids!
Wat zou dit een feest mochten we winnen! Samen lezen vinden wij heerlijk en is echt een geluksmomentje en ontspanningsmomentje van mij en mijn zoontje samen… ik duim dat we mogen winnen!
Elke dag lezen lezen! We wisselen veel in de bieb maar de kinderen missen dan toch later weer de boeken en vragen er weer na. Ze hebben graag ook hun eigen boeken die ze voor altijd kunnen blijven lezen. Ze zijn nu 3 en 5 jaar en deze boeken zouden echt heel goed bij hun passen! Op hun sinterklaaslijstjes staan ook leesboeken dus het zou echt heel goed uitkomen!
Wij als gezin zijn ook allemaal dol op lezen. Het leukste is dat onze twee dochters nu graag samen een boekje willen ‘s avonds, even nog lekker bij elkaar in bed. Omstebeurt mogen ze kiezen welk boekje het wordt. Dit leuke boekenpakket zal er weer zeker aan bijdragen dat we lekker veel voorlezen.
Ik maak graag kans voor ons zoontje! Hij vindt voorlezen helemaal gezellig en ik vind het enorm belangrijk ?
Mijn dochtertje is dol op verhalen. Ik lees elke avond een boek voor, maar we hebben alle boeken al gehad, tijd voor nieuwe leuke boeken voor onze voorleesavonden samen. Over een jaar zit ze in groep 3 en begint ze te lezen, deze boeken zijn ook geschikt om zelf te gaan lezen als kind
Wat een geweldige actie! Onze kinderen van 3 en 1 houden heel erg van voorlezen. Ik zou ze dus ook graag deze boeken voor willen lezen!
Jjjjaaaa!!!! Heel graag voor in mijn klas op school. En ook een boek voor mijn eigen 2 kids. In de klas en thuis is iedereen dol op voorlezen. En ik zelf misschien nog wel het meest!
Ik zou graag het kinderboekenpakket van Gottmer winnen, omdat hun boeken vol mooie verhalen en leuke plaatjes zitten. Ze maken lezen leuk en helpen kinderen om nieuwe dingen te leren en te dromen. Met dit pakket kan ik samen met kinderen genieten van prachtige verhalen!
Ik ben dol op lezen, vandaag weer heerlijk in de schoolbieb gewerkt als vrijwilliger. Ik wil graag mijn nichtjes en neefje verrassen. Ik had onze oude Sinterklaasboeken bewaard, maar die zijn hopeloos ouderwets.
Ik doe heel graag mee voor mijn dochters. Ze zijn dol op boeken en deze titels hebben we nog niet.
Jaa? beide kids worden graag voorgelezen! En de oudste leest al zo goed (en veel!) zelf.
Ik doe heel graag mee voor mijn zoontje van 3 jaar. Hij is gek op boeken lezen ??
Heel erg fijn voor mijn lieve nichtje en stoere neefje!
Heerlijk, samen een boekje lezen. Heel gezellig, en super goed voor de taalontwikkeling. Ons meisje van 2,5 is er dol op! Hoort ook bij ons vaste bedritueel. Elke avond mag ze zelf een boekje kiezen
Onze dochter is helemaal weg van lezen ? boekjes hebben we nooit genoeg
Wat een prachtige boeken. Als mama en juf lees ik heel wat voor. Er zouden dus heel veel kinderen plezier hebben van deze boeken als ik win.
Oeh heel leuk! De meiden zijn gek op lezen! De oudste zit in de boer boris-klas, dus die zal helemaal in de smaak vallen!?
Zou super leuk zijn voor onze zoon die helemaal into Sinterklaas is ?
Wat een gaaf pakket!! Leuk voor mijn kindjes thuis, en voor de kindjes in mijn klas!!
Onze zoon van bijna 4 jaar is een echte boekenwurm, elke avond lezen we voor, anders gaat hij niet slapen. We kunnen nog wel wat boekjes gebruiken??
Ja super leuk voor onze 3 kindjes, wij lezen ze sowieso iedere avond voor ?
Ik vind het zo leuk om voor te lezen. Het doet me denken aan vroeger toen ik voorgelezen werd. Eén van de leukste momenten van de dag vond ik toen. Ik doe graag mee!
Onze Suze is een echte boekenwurm! Er staan een aantal boekjes mee die reeds op ons verlanglijstje staan. Zou dus zalig zijn om te winnen!
Wat een prachtig pakket! Wij lezen iedere dag (voor) en ik ben wel toe aan wat vernieuwing haha. Even wat nieuwe boekjes om door te bladeren en om voor te lezen. En die geur van nieuwe boeken haha heerlijk!
Super leuke actie! Vooral omdat we hier echt fan zijn van Gottmer boeken. Onze meiden zullen hier echt van genieten, aangezien ze gek zijn op lezen.
Leren lezen is zo leuk en zo belangrijk voor de ontwikkeling van een babu tot … ja tot altijd. Ik wil onze kleinkinderen graag het lezen motiveren en daar horen leuke educatieve boekjes bij. Vandaar dat ik meedoe.
Ik doe graag mee! We lazen elke avond een boekje voor het slapen.
Alleen nu wil hij al 2 maanden elke avond de gele ballon lezen.
Het zou leuk zijn om weer eens andere boeken te kunnen lezen samen ?
Wat een super leuke actie! Doe graag mee voor mijn twee meisjes! De boeken van Boer Boris zijn hier ook een hit! Erg benieuwd naar de andere Gottmer-titels!
Lijkt me ontzettend gaaf om te winnen. Onze kids vinden het heerlijk om voorgelezen te worden. Voor het slapen gaan meestal en soms zelfs ‘s nachts als ze niet kunnen slapen, pakken we een boekje en lezen die en daarna weer lekker slapen. Dus ze zouden hier goed gebruikt worden
Dit zouden onze meisjes echt prachtig vinden. Ze kijken graag boekjes en houden ervan om voorgelezen te worden.
Wat een leuke actie! De boeken van boer Boris zijn hier ook een favoriet! We zijn erg benieuwd naar de andere titels van Gottmer! Mijn meisjes zijn dól op voorlezen!
Wat een mooi pakket! Ik doe graag mee voor mijn dochtertje die elke avond het liefste 3 boekjes wilt lezen. En mama leest dan heel graag elke avond ander boekjes, dus genoeg keuze is heel belangrijk voor mama hahaha
Wat een super leuke actie! Boer Boris is hier ook een groot favoriet! Mijn meisjes zijn dól op voorlezen. We zijn dan ook erg benieuwd naar de andere Gottmer-titels!
Wat een leuke actie! Hier is Boer Boris ook een favoriet! Mijn meisjes zijn dól op voorlezen, we zijn dan ook erg benieuwd naar de andere Gottmer-titels!
Een mooi boeken pakket is zeker welkom! Onze twee kleinkinderen 1 en 3 zijn dol op zelf plaatjes kijken en er verhalen bij vertellen, voorgelezen worden vinden ze helemaal fijn, samen lezen is super leuk ?
Wat een mooi pakket! Heel graag om de kinderen uit voor te lezen.
Als biebmoeder zouden we hier groep 1, 2 en 3 heel blij mee maken!
Wat een leuke boeken en winactie:) Onze 2 kleine boekenwurmen zouden dit heel erg leuk vinden. Ze zijn dol op boeken. Lkkr voorlezen voor het slapen gaan, maar pakken ook regelmatig zelf een boek om te “lezen”.
Allemaal pareltjes weer! Ik hoop dat mijn kinderen net zulke boekenwurmen worden als hun mama. Het begint er wel op te lijken, maar er mag wel weer wat nieuws in de kast!
Teveel boeken bestaat gewoon niet. Lezen is zo leuk en belangrijk, gelukkig genieten ze er enorm van en zouden we heel blij worden van dit mooie pakket.
Nooit boekjes teveel… heerlijk momentje samen met een van mijn drie meisjes!!
Wat een leuk pakket! Ik doe graag mee voor mijn dochters!
Wat een mooi pakket. Graag zou ik ze lezen met mijn zoon en dochter!
Dit zou fantastisch zijn voor onze zoon die net 4 jaar is geworden. Hij vindt zelf lezen (door boekjes kijken) en voorgelezen worden superleuk. Dit is een heerlijk ontprikkel moment voor na schooltijd, want hij gaat net naar school toe. Wat zal hij hier van genieten! Ik doe dus graag mee voor mijn zoontje.
Aah wat geweldig ! Ik doe graag mee met deze actie voor mijn twee zoontjes die (voor)lezen geweldig vinden. En ik vind het geweldig om jou te volgen ! ?
Wauw, wat een super leuk pakket! Hier worden onze kindjes echt super blij van. Je kan nooit genoeg boekjes hebben? en wat heb je altijd leuke tips, super leuk om jou te volgen.
Super leuke boeken! Ik ben al boek verslaafd sinds mijn kleutertijd. Nu ik zelf een kleuter meisje hen merk ik dat zij ook heel erg van boeken houdt. Gisteren zei ze nog dat ze heel graag wil leren lezen zodat ze haar eigen boeken kan lezen (ze is 4 jaar en 2 maanden). Nieuwe leuke boeken zijn hier dus meer dan welkom!
Oohh wat een leuk pakket!
Mijn zoontjes van 3 en 8 maanden zullen dit superleuk vinden. Vooral de oudste is gek op lezen!
Daarnaast kan ik ze meenemen naar school en ze daar voorlezen aan de lieve kleuters in mijn klas. ?
(Ik volg je via insta)
Bij ons is lezen een familiekwaaltje, ik (oma) lees en las altijd al heel veel, mijn dochters precies hetzelfde en inmiddels heb ik 2 kleindochters die ook heel graag boekjes lezen. Zien lezen, doet lezen! Het perfecte pakket om met zijn allen van te genieten.
Dat zou geweldig zijn voor onze kinderen thuis, maar ook erg leuk voor mijn werk om voor te lezen!?? Er kunnen dus heeeeeeel veel kinderen van meegenieten?
Wat cool!
Ons zoontje is net in groep 2 van de basisschool begonnen en is dól op (leren) lezen. Alle boekjes over dieren en natuur worden verslonden! Dit pakket zal zorgen voor dagenlang leesplezier. Koala’s zijn bovendien favoriet!
Duimen maarrrr!
(Ik volg je via Fb)
Lezen en voorgelezen worden daar houden onze meiden van. En ikzelf vind het geweldig dat ze dit zo leuk vinden. Als kind hield ik er zelf ook al enorm van, even terug trekken met een boek. En nu zie ik dit ook bij onze kinderen. Zou graag ze graag voor willen lezen uit deze mooie boeken, zo kunnen ze nog meer hun fantasie gebruiken met deze mooie verhalen?
Zou geweldig zijn om mijn kleindochter te “doen “lezen , want daar houd ze niet zo van ,om de boekjes van de klas te lezen . Veel te makkelijk zegt ze en altijd hetzelfde .. dus heel graag een kansje
Ik ga zo hard hopen en duimen dat prachtige boeken pakket naar ons leergierige LUA toekomt ???
Superleuke actie, wij doen graag mee voor ons nieuwe kleinkindje en de grote zus van 5! Dit is een prachtig cadeau voor als de kleine geboren word! Voorlezen is zo belangrijk en doen ze, en wij, erg veel! Ik gun het ze zo, lang gewacht en gebeden voor een tweede!
Toen ik ooit alleen een mama én oppasmoeder was heb ik altijd met héél veel plezier voorgelezen, en dat heeft zijn vruchten afgeworpen, het zijn echte boekenwurmen geworden!
Maar nu ik inmiddels oma ben van een paar superlieve schatten, blijken de boekjes van weleer toch wel heel erg versleten tot mijn spijt,…ze hangen van plakband aan elkaar dus het is de hoogste tijd voor een stapel nieuwe hier, ik grijp deze kans met beide handen aan want deze fantastische Gottmerboeken staan garant voor heel veel voorleesplezier! Ook voor oma! ??
Toen ik ooit alleen een mama én oppasmoeder was heb ik altijd met héél veel plezier voorgelezen, en dat heeft zijn vruchten afgeworpen, het zijn echte boekenwurmen geworden!
Maar nu ik inmiddels oma ben van een paar superlieve schatten, blijken de boekjes van weleer toch wel heel erg versleten tot mijn spijt,…ze hangen van plakband aan elkaar dus het is de hoogste tijd voor een stapel nieuwe hier, ik grijp deze kans met beide handen aan want deze fantastische Gottmerboeken staan garant voor heel veel voorleesplezier! Ook voor oma! ??
Super leuk mijn dochter en ik lezen elke dag boeken en zouden graag onze boeken collectie willen uitbreiden
Hoi Karin
Wat doen er al veel mensen mee. Probeer dan maar eens daar boven uit te komen. Gewoon jezelf blijven en een goed woordje te doen voor onze kleinzoon Daan. Die 2 jaar is en boekjes ontdekt. Als ik oppas is het steevast beginnen met ” lezen”. De boekjes die hij heeft zijn al zo bekend. Op naar verfrissende teksten.
Haha, even een correctie op mijn antwoord, want die 2 vraagtekens waar het mee eindigt moeten natuurlijk uitroeptekens zijn, oma heeft inmiddels haar leesbril teruggevonden… da’s wel zo fijn!
Net een boekenkastje gekocht voor op de kamer van mijn zoontje. Nu nog vullen met de mooiste boekjes om voor te lezen!
Zou een mooie aanvulling zijn wat we kunnen gebruiken voor ons dagelijkse avondritueel; voorlezen. Voor ieder wat wils, meiden van 7, 5 en 3 jaar.
Wauw, heel gaaf! Mijn kinderen zijn dol op boekjes, dus lijkt mij echt leuk voor ze voor sint/kerst. Voor mijn oudste van 6 leuk om zelf te lezen, mijn middelste van 4 is altijd al een boekenwurm en de jongste van bijna 1 kan meegenieten.
Ik doe graag mee voor me kinderen
Wat een prachtig pakket om te winnen! Ik zou ze als ambulant begeleider graag willen gebruiken bij mijn leerlingen die een TOS (taal ontwikkelings stoornis) hebben. Prachtig om de taal te stimuleren met deze prachtige boeken!
Van boeken worden we heel blij hier thuis! En al deze verhalen hebben we nog niet. Wat een super leuke winactie ?
Voor mijn dochter die graag in boekjes bladert, kijkt, leest.
De liefde voor boeken is mijn kleinkinderen met de paplepel ingegoten ;-)
Inmiddels heeft mijn zoon 3 kinderen dus ik kan m’n hart ophalen met voorlezen;
ook de jongste van 1 jaar vind het al
fijn om mooie prenten te bekijken en dieren en alledaagse voorwerpen aan te wijzen!
De boeken die je gaat weggeven hebben ze nog niet, dus ik waag graag een kansje!
Wauw dat zou zo leuk zijn voor mijn 4 jongste kleinkindjes , ze zijn allemaal dol op boeken en worden ook graag voorgelezen, beste cadeau ever<
dat wordt weer een Feest om voor te lezen en onze Tess kan al wat woordjes lezen , deze boeken zijn zo leuk!! hard duimen maar om ze te mogen verwennen met deze Toppers!!!
Super mooie boeken! Thuis voor het slapen, word er ook altijd voorgelezen, dat deed mijn moeder ook altijd al bij mij, en dat ik ook zeker bijgebleven, en ook nu onze kinderen zijn er gek op! En ook werk ik in de kinderopvang op verschillende groepen, en daar zijn deze boekjes qua leeftijd ook super om voor te lezen in deze tijd!! Heerlijk die koppies die je vol spanning aankijken.. en willen weten wat er op de volgende bladzijden gaat gebeuren.
Iedere avond voor het slapengaan lezen we onze kleinkinderen een verhaaltje voor. Is zo fijn om te zien hoe aandachtig ze kunnen luisteren en hoe spannend. Vandaar dat ik als oma meedoe!
Zalige voorleesboeken om tijdens deze gezellige donkere avonden te lezen. Eventjes samen ontspannen voor het slapengaan met onze zus en kleine broer!