Het bedtijdritueel nog een beetje leuker maken met een leuk kinderboek? Yes, please! Van Deltas kregen we een exemplaar van het kijk- en zoekboek ‘Tijd voor bed, kleine dino’s!’ en in deze blog vertel ik er graag meer over. En ik mag ook een exemplaar weggeven! Doe je mee?
Waarom voorlezen zo belangrijk is
Dat voorlezen veel meer is dan alleen een verhaaltje vertellen, weten de meeste ouders wel. Maar in het drukke ouderschap, vooral in een gezin met jonge kinderen, schiet het voorlezen er weleens bij in. Voor ons hielp het altijd om dit een vast onderdeel van het bedtijdritueel te maken. Even een rustmomentje samen met je kind om de dag door te nemen en samen een verhaaltje te lezen. Dat geeft die kleintjes ook een veilig en geborgen gevoel en het allerleukst vind ik dat ze de boekjes gaan herkennen. Dat niet alleen, ze herkennen ook de volgorde: tandjes poetsen, pyjama aan en na een verhaaltje is het tijd om te slapen. Dit maakte bij ons de overgang naar bed vaak een stuk makkelijker. Plus het feit dat voorlezen bijdraagt aan de taalontwikkeling en hun woordenschat op een leuke manier vergroot. Nieuwe woorden, zinsstructuren en klanken: ze komen er allemaal mee in aanraking tijdens het samen lezen van een boek. Tel daarbij op dat het de fantasie en het concentratievermogen stimuleert en je weet: je kind voorlezen zou een no brainer moeten zijn! Bij onze meiden, waarvan de jongste twee tegenwoordig óns voorlezen in plaats van andersom, waren interactieve boeken favoriet. Net even iets meer betrokken bij het verhaaltje en dat gaf ze nog meer reden om actiever te luisteren en te kijken. Dit leuke kijk- en zoekboek ontvingen we van Deltas en ik vertel hierna meer over ‘Tijd voor bed, kleine dino’s!‘.
Tijd voor bed, kleine dino’s!
In ‘Tijd voor bed, kleine dino’s’ draait het verhaal om tien kleine dino’s die eigenlijk helemaal niet willen slapen. In plaats daarvan spelen ze verstoppertje voor mama dino. Terwijl ze zich één voor één verstoppen, worden ze moe en vallen ze uiteindelijk in slaap. Dit boek past perfect bij het bedtijdritueel. Het interactieve element maakt dit boek extra leuk. Het aftellen van tien naar één en de kinderen die helpen zoeken naar de verstopte dino’s. Spelenderwijs leren tellen met behulp van een voorleesverhaaltje: win-win! Dit boekje is geschikt voor kinderen vanaf een jaar of 2 à 3: het sluit qua voorleeslengte al mooi aan bij de aandachtspanne van peuters. En kijk even naar die prachtige, kleurrijke illustraties! Samen met het eenvoudige verhaal waarin veel herhaling zit, is ‘Tijd voor bed, kleine dino’s’ een waardevolle toevoeging aan ieder avondritueel. En ook zeker een leuke titel om in gedachten te houden als verjaardagscadeau, maar ook voor een babyshower- of kraamcadeau!
Tijd voor bed, kleine dino’s! Een origineel kijk- en zoekboek voor het slapengaan, Uitgeverij Deltas, ISBN: 9789044770933, adviesprijs: €16,95 en zowel in de boekhandel als online verkrijgbaar.
WIN: een exemplaar van dit leuke kijk- en zoekboek voor het slapengaan!
Niet alleen wij ontvingen dit leuke kijk- en zoekboek voor het slapengaan: ook jij maakt kans op een exemplaar van ‘Tijd voor bed, kleine dino’s!‘. Wil je kans maken op deze geweldige prijs? Lees dan even goed mee wat je moet doen:
- Volg Mama’s Meisje op Facebook of Instagram
- Laat in een reactie onder deze blog weten dat je meedoet
- Vul een geldig e-mailadres in! Meedoen kan tot en met 3 mei 2026. De winnaar krijgt uiterlijk 7 mei bericht via e-mail.
- Let op: om kans te maken, moet je één van de genoemde social media kanalen van Mama’s Meisje volgen. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt via e-mail op de hoogte gesteld. Reageert de winnaar niet binnen 48 uur na berichtgeving via e-mail, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
Commerciële content: disclaimer



Heel leuk! Onze jongens zijn gek op Dino’s en lezen.
Ik doe graag mee!
Oh dit zou tof zijn voor mijn lieve vriendin. Zij heeft een heerlijk zoontje van 1 en zwanger van een 2de wondertje. Dit zou heel leuk zijn voor hen!??
ohh heel leuk voor onze Dino fan! Hij is 13 mei jarig, dus extra leuk :)
Super leuk!
Onze dochter is helemaal gek op boekjes dit zou het bedritueel nog leuker maken voor haar nu ze zoveel aan het ontdekken is.
Ik doe heel graag mee voor onze kindjes!
Heel graag voor mijn jongen die dinos geweldig vinden! Ik volg je op Facebook &instagram.
Ik doe niet vaak mee, maar voor m’n jongste meisje, die echt gek is op dino’s maken we een uitzondering!??
Te leuk voor onze zoon!
Wat een leuke winactie. Mijn zoontje van bijna drie is gek van Dino’s. Hoe leuk om dan ook een boekje er van te hebben.
Super leuke actie. Mijn dino-gekke peuter vindt dit fantastisch!
Super leuke actie! Voor onze kindjes die boekjes lezen geweldig vinden, zou dit een super leuke toevoeging zijn! Ze zullen heel enthousiast worden om alles te vinden en naar de mooie plaatjes te kijken terwijl wij voorlezen ?
Ah heel leuk voor onze 2 jarige!
Wij houden van boekjes hier in dit huis ? Zou ik heel leuk vinden voor onze jongens!
? Was een smiley, maar die doet het niet haha
Heel graag, mijn dochter is helemaal fan van dino’s.
Wat leuk voor onze zoon! Die is dol op boekjes lezen en dino’s!
Ooh dat zou leuk zijn voor onze dino fan ?
Lijkt me super leuk om mijn neefjes uit voor te lezen!
Ik doe graag mee <3
Leuk! Ik doe graag mee.
Leuk doe graag mee
Oh wat een leuk boekje! Mijn zoontje is gek op dino’s en heeft moeite met herkennen van getallen. Wellicht werkt dat beter met dino’s in het spel haha
Ik doe graag mee! Mn dochtertje is gek op (voor)lezen.
Graag doe ik mee voor onze grote dinofan die naar bed gaan nog wat spannend vindt!
Oh wat een leuke actie. Mijn zoontje is helemaal gek van Dino’s. Hij zou heel erg blij zijn met dit boek!
Lijkt me een geweldig boek voor onze kindjes van 5 en 2 jaar oud! Allebei dino fan!
O erg leuk voor mijn dino fan.
Oooh was en leuke actie
Ik wil graag meedoen voor onze Kleinkindjes van 5 en 3 ??
En de uitslag van de actie wordt ook nog eens bekend gemaakt op mijn verjaardag ??????
Jaaaa deze zou ik graag winnen voor mijn 2 dochters. Klinkt als uren leesplezier!
Te gek! Ik waag graag een gokje voor onze zoon <3
Heel gaaf voor mijn zoontje!
Ik doe graag mee! Mijn zoon is gek op dino’s en zoekboekjes?
Jaaa voor onze grote, kleine dino fan! Volgende week jarig dus en mooi verjaardagscadeau!
Wat leuk ik waag graag een gokje ! Mijn kleindochter is gek op Dino’s kunnen we leuk samen lezen ? en zoeken :)
Oh wat een leuke actie. Mijn zoontje en dochtertje zijn beiden dol op dino’s en mijn dochtertje vind het heerlijk om boeken voorgelezen te krijgen. Mijn zoontje leert lezen dus het zou zo welkom zijn!!
Super graag voor mijn dinogekke zoontje van net 3 en broertje onderweg!
Superleuk voor ons kleine dino fan. Hij wordt 7 mei 2 jaar, hiep hiep hoera!
Wat zou je mijn zoontje en mij hier blij mee maken! Hij vindt dinos op dit moment geweldig, waardoor we vaak hetzelfde boekje moeten voorlezen. Een ander leuk dino boek is dus meeeeer dan welkom voor onze kleine leesfanaat..
Fingers crossss!
Leuk boek om mijn kleinkinderen uit voor te lezen!
Heel leuk! Ik maak graag kans
Leuk! Ik doe graag mee ??
De ?? Zijn hartjes hahaha
Wat een leuk lief boek! Ik doe graag mee voor mijn kindjes van 5 en 2!?
Ik doe graag mee, mijn zoontje is gek op dino’s!
Wat een leuke actie. Mijn zoontje is gek op boekjes en heeft daar sinds kort veel interesse in. Hij word bijna 3jaar en is gek op dino’s. Dus wij duimen voor dit leuke boek.
Onze kleine dino-fan is gék op zoekboek. Zou leuk zijn om weer eens een zoekboek te hebben waar hij niet al alles meteen weet te vinden hihi
Ik doe graag mee, ze houden hier van dino´s
Grote dino fans hier :) ik doe graag mee