Hieperdepiep hoera! Mama’s Meisje bestaat 1 jaar! Tijd voor een terugblik, een vooruitblik én een hele toffe winactie! Je maakt kans op een geweldig verwenpakket, want Mama’s Meisje is immers de blog voor Mama’s die het Meisje in zichzelf niet vergeten ;)
Mijn sprong in het diepe
Precies één jaar geleden sprong ik in het diepe: ik startte met bloggen. Mijn eerste artikel schreef ik op de avond voordat ik 28 jaar werd. Ik opende direct social media kanalen op Facebook, Instagram en Twitter en natuurlijk begon ik met mijn eigen blogpagina. Eerst een gratis Wordpress versie, maar al snel ging ik over naar de betaalde versie. Al doende leert men, want rond de jaarwisseling stapte ik over naar een nieuwe host en dat is de versie van Mama’s Meisje die je dagelijks kunt bezoeken. Maar de technische kant is niet het enige dat ‘groeide’ op Mama’s Meisje… Zo ontwierp mijn oud-collegaatje Ellen een geweldig nieuwe logo voor me en paste ik de website opnieuw aan.
Een jaar later
En ineens zijn we een jaar verder. Een jaar waarin ik van enkele artikelen per week naar elke dag een artikel ging. Ik had zoveel inspiratie dat dat ook prima lukte. Vanaf januari ging ik over op een wordpress.org website en zodoende kan ik zien dat er in de afgelopen 9 maanden bijna 43.000 unieke bezoekers mijn website bezochten. Samen bekeken zij meer dan 140.000 pagina’s. Leuk en het maakt me ook trots, want ik had nooit verwacht dat er zóveel mensen geïnteresseerd zouden zijn in mijn schrijfsels. Ik ben voorlopig dus niet van plan om te stoppen met bloggen en verklap alvast dat er overmorgen ontzettend leuk nieuws op de blog te lezen is!
WIN: een heerlijk verwenpakket!
Deze geweldige mijlpaal had ik natuurlijk nooit bereikt zonder jullie. Daarom: bedankt voor jullie bezoekjes! Ik vind het een eer en ontzettend fijn dat mensen mijn blog weten te vinden. Bloggen is voor mij ontspanning en ik kan er vreselijk mijn ei in kwijt. Door jou word mijn plezier in bloggen nóg groter! En daarom heb ik een heerlijk verwenpakket samengesteld met behulp van heel veel fijne merken. Een heerlijk pakket voor een mama die een écht ontspanmomentje heeft verdiend. Wat zit er allemaal in?
Mama heeft alles (bijna, maar nooit helemaal, niet echt) onder controle
Afgelopen woensdag kon je een uitgebreide review lezen over dit fantastische boek! Hoe fijn is het om eens rustig op de bank te zitten en op een humoristische, luchtige manier te lezen over de minder leuke dingen aan het moederschap? In het verwenpakket zit een exemplaar!
Tastea Energy Boost
Slapeloze nachten, druk bezette agenda’s en dagen die voorbij vliegen: iedere mama heeft wel eens een periode waarin ze eigenlijk wel wat meer energie kan gebruiken. In het verwenpakket zit een tea blend van Tastea, namelijk de Energy Boost! Ik heb deze thee getest en was erg tevreden. Welke mama wil dit nou niet zelf ervaren?
Bio-Oil
Een verwenpakket is niet compleet zonder een multifunctioneel beautyproduct. Ik schreef al eens over de vele toepassingen waarvoor je Bio-Oil kunt gebruiken. Een ware aanvulling voor een verplicht én verdiend uurtje me-time!
Blond Amsterdam Mok ‘Mama’
Die heerlijke thee, die moet ergens uit gedronken worden. Dat doen mama’s in stijl en dan vooral uit een Mama’s Meisje favourite ;) Ik gaf je al eens een kijkje in mijn uitgebreide Blond Amsterdam collectie, dus deze kon zeker niet ontbreken uit dit geweldige verwenpakket!
Je hoeft vanavond niet te koken!
Als we toch aan het verwennen zijn, regelen we iets wat jouw redding gaat zijn op een onvoorziene té drukke dag! Je kids komen uit school, sportclubje hier, overwerkende papa daar en dan bedenk je je ineens dat jullie ook nog iets moeten eten vanavond! Don’t worry about a thing, win jij dit verwenpakket, dan hoef je een avond niet te koken! Thuisbezorgd.nl gaat jouw avond een stuk relaxter laten beginnen, want een voucher met een tegoed van maarliefst 50 euro is de kers op de denkbeeldige taart :D
Wat moet je doen om te winnen?
- Like Mama’s Meisje op Facebook of Instagram
- Laat in een bericht onder deze blog weten dat je meedoet aan de actie!
- Extra winkans: Tag in het bericht op Facebook of Instagram een mede-mama die ook graag dit verwenpakket zou willen winnen!
- Let op: om kans te maken, moet je één van de social media kanalen van Mama’s Meisje volgen. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt op zondag 10 september op de blog bekend gemaakt. Meldt de winnaar zich niet binnen 48 uur na bekendmaking, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
Van harte gefeliciteerd met je jubileum. ? en ik doe graag mee.
Leuk!!! Ik doe mee ?
Gefeliciteerd met het 1jarig bestaan van je blog!??? Ik lees altijd met veel plezier!
Ik doe graag mee aan die te leuke actie!?
Gefeliciteerd! Wat een mooi jubileum!
Een avondje niet koken dat is echt verwennerij! En daarna heerlijk genieten van de andere cadeautjes. Lijkt me heel fijn! Ik doe graag mee hoor voor dit geweldige verwenpakket.
Gefeliciteerd met je jubileum!! Super leuk! Ik doe graag mee met de winactie, leuk om mijn laatste weken zwangerschap mee door te komen :)
Superleuk! Ik doe graag mee! Succes iedereen en gefeliciteerd met het 1 jarig bestaan?
Proficiat met je jubileum. Super knap en leuk dat zoveel mensen je volgen.
We maken graag kans op het pakket. Ik ben nu bijna 38 weken zwanger en zon pakket komt goed uit :) ik drink elke dag thee en ben ook groot fan van Blond servies :)
De bio-oil is fijn voor mijn striemen.
Boek lijkt me super grappig om te lezen vooral nu we ons 2e wondertje verwachten.
Avondje niet koken hmz ook ideaal als nummer 2 er is :)
Gefeliciteerd met het 1-jarig jubileum. Ik volg al een poosje via Facebook. Ik reageer bijna nooit op blogs, maar wat een leuke winactie! Perfect pakket voor deze bijna-mama. Begin oktober verwachten wij ons eerste kindje, een prachtig meisje.
Gefeliciteerd met het 1-jarig bestaan van mama’s meisje! Je mag trots zijn op jezelf met wat je hebt bereikt.
Uiteraard doe ik graag mee aan je winactie! X
Marieke onlangs geplaatst…Bye bye August – Tijd voor een terugblik op de maand augustus
Karin, gefeliciteerd! Je mag trots zijn op wat je zo bereikt hebt!
Ik gun mijn vriendin Lucinda dit pakket omdat ze net bevallen is van haar zoontje Seff. Hij is met 33 weken geboren ivm het HELLP syndroom, en na alle spanningen is er nu tijd voor ontspanning en genieten.
Wat een heerlijk verwenpakket en gefeliciteerd! Ga zo door!
Wauw Karin, tijd vliegt!
Gefeliciteerd en ik doe heel graag mee, want ik ben met name naar het boek HEUL erg benieuwd!
Ik volg je blog nog niet zo lang, maar sindsdien bijna elke dag! Gefeliciteerd dat je al een jaar bestaat!! Wat leuk!!
Ik doe graag mee met deze leuke actie!
Gefeliciteerd! :D Ik zou dit verwenpakket graag willen winnen voor mijn zwangere zus Chantal. Vooral omdat er nog een klein ondernemend meisje van 1 jaar rondloopt is dit pakket perfect voor haar om even bij te tanken :D
Gefeliciteerd met je 1 jarige bestaan. Dat er nog vele blog jaren vol inspiratie mogen volgen. En natuurlijk doe ik mee aan deze geweldige winactie.
Gefeliciteerd!! Ik lees je blogs altijd met veel plezier, super dat je zoveel leuke inspiratie hebt! Ik doe graag mee aan de winactie! Lijkt me een heerlijk pakket!
Kirsten onlangs geplaatst…About last month #8: Augustus
Gefeliciteerd met dit jubileum! En wat een gaaf pakket zeg! Ik doe graag mee! Erg nieuwsgierig naar het boek vooral! En die bon.. tja voor wie komt die nou niet uit! ;)
Nicole onlangs geplaatst…De basisschool
Ook ik doe mee! Wat gaat die tijd hard he, elke dag is zo kostbaar. Erg leuke actie!
Gefeliciteerd!!! Ik sla de winactie even over.
jonna@burgertrutjes onlangs geplaatst…Favoriete producten Aliexpress – Shoplog september
Gefeliciteerd! Ook bijna jarig dus? Wat een leuk pakket! Sinds mijn eigen bevalling in januari vind ik het heerlijk om je blogs te lezen! Fijne vakantie verder op het Ibiza van het noorden.
Gefeliciteerd! Ik volg je op instagram! (Irmaatje01)
Gefeliciteerd. Op naar nog vele jaren ;) En ik doe graag mee.
Bij deze uiteraard van harte gefeliciteerd ! Het pakket lijkt me heerlijk ;) net mama geworden van een heerlijke zoontje en een pittige dreumes . Dus het pakket winnen lijkt me heerlijk zoals veel vrouwen wellicht weten moeten er veel ballentjes hooghouden . Dus wat leuks winnen . Ik stem voor ;)
Van harte gefeliciteerd!! Je schrijft super leuk dus ik lees graag regelmatig mee ?
Vooral de mok in het pakket vind ik geweldig!!!
Gefeliciteerd! En wat een leuke actie. Ik die graag mee?
Gefeliciteerd Kaar!
Ik doe graag mee met t winnen van t pakket. Ik heb de zorg voor mijn 1 jarige Willem. In je eentje is dat echt een verantwoordelijkheid, maar elke dag doe ik het weer met veel plezier.
Ik kan nu al genieten van een avondje op de bank met een heerlijke kop thee uit een geweldige mok en iets lekkers van thuisbezorgd.
Nogmaals gefeliciteerd met deze mijlpaal!
Gefeliciteerd!!!! Super leuk om dit op deze manier met ons te delen doe heel graag mee.. Ook gereageerd onder het fb bericht
Joepie, van harte zeg! Een jaar vliegt. En dan is het fijn om zoveel mensen op je blog te hebben zien komen!!
Cynthia onlangs geplaatst…Een virtueel bloemetje voor mijn lezers
Van harte gefeliciteerd met dit jubileum en je verjaardag! Ik doe graag mee met deze actie. Me- time is ver weg te zoeken. Tijd om daar eens verandering in te brengen
GEFELICITEERD! Dubbel gefeliciteerd eigenlijk ;-) Ik waag heel graag een kansje, want me-time wat is dat eigenlijk, haha. ik volg via fb en ig en heb daar ook medemamas getagd. liefs melissa
Gefeliciteerd! De gijd gaat zo snel; ik blog ondertussen alweer ruim 3 jaar! ? Dat verwenpakket lijkt me heerlijk; ik doe graag mee! Liefs xxxx
Maud onlangs geplaatst…All inclusive: waarom het niks voor ons is en we er toch voor kiezen..
Dubbel gefeliciteerd, ik doe graag mee!!
Gefeliciteerd en wat een leuke winactie! Ik ben dol op de energy boost van tastea dus ik doe mee hoor met deze winactie :)
Gefeliciteerd met de mooie mijlpaal!! Wat lijkt dit me een heerlijk pakket om te winnen ? Ik doe dus heel graag mee!
Als eerste gefeliciteerd!
Maar wauwie!!! Wat geef je weer een geweldige prijs weg.. als echt blond fan moest ik even reageren.
Ik ben je gaan volgen na de geboorte van mijn dochtertje en wat vind ik het leuk om elke keer weer wat van jou/jullie belevenissen te lezen… ik herken dingen, maar haal er zelf ook veel tips uit… ga vooral zo door, dan heb ik mijn mama-me-time wat leuke dingen te lezen!
Gefeliciteerd! Op naar het volgende jaar! Een jaar waarin er voor jou genoeg veranderingen gaan komen! We lezen get vast in het blogs!
Wat een leuk pakket mag je weggeven! Hier wordt iedereen vrolijk van! Ik waag dan ook een kansje!
Wat leuk dat je al een jaar bestaat! Ik doe graag mee! Met de 2e baby opkomst inf februari, zal het straks een stuk drukker worden in huis. Daarom nu nog even genieten van de relaxmomentjes die er zijn. Dat kan natuurlijk erg goed met dit pakket!
Gefeliciteerd! Wat een mijlpalen in korte tijd! Ik mag mezelf ook bijna een jaar mama noemen, zit nog steeds te twijfelen om mijn bevallingsverhaal te delen. Vindt ze zo leuk om te lezen op donderdag! En dat verwenpakket is echt perfect voor iedere mama (to be) leuk! ? Ik doe graag mee ??
Gefeliciteerd! ?? wat een leuke winactie, ik waag een kansje?
Gefeliciteerd! ? Ik volg je sinds kort maar doe heel graag mee! Zulke leuke blogs!
Van harte gefeliciteerd! Alweer een jaar.. super zeg. Echt fijn dat het zo goed gaat ook! Ik doe graag mee want een avondje niet koken en die mok (en het boek en.. en.. en.. haha) zou ik wel willen!
Nicole onlangs geplaatst…Nieuwste rage? Fidget stick (flip stick)
Driedubbel van harte gefeliciteerd! Met Suus, je zwangerschap en je blogverjaardag! Ik doe graag mee met de winactie
Wat een ontzettend leuke blog heb je! Gefeliciteerd. Natuurlijk doe ik graag mee met de prijsvraag; you had me at “niet koken”!
Gefeliciteerd! Een jaar alweer, wow.
Een boek, iets tegen mn tijgervel, thee in mijn eigen mamamok én niet hoeven te koken. Jij weet wel hoe je een mama geïnteresseerd kunt krijgen hahaha.
Gefeliciteerd met je jubileum en je verjaardag! Ik lees met veel plezier je berichtjes en wie weet deel ik deze maand ook mijn bevallingsverhaal. Ze kan elk moment komen. Ik doe mee voor het win pakket, alles wat er in zit kun ie gebruiken als kersverse moeder:)
Ik ben nog geen mama, maar ik heb wel een hele lieve mama die binnenkort jarig is! Ik zou haar graag met dit pakket willen verrassen! Ik doe mee!
Gefeliciteerd!! Ik doe graag mee :)! Vandaag ben ik 39 weken zwanger van onze tweede en de zwangerschap is dit keer helaas niet van een leien dakje gegaan zullen we maar zeggen. Dit pakketje zou dus hartstikke mooi zijn voor wat extra energie en verwennerij na de bevalling :)!
Van harte gefeliciteerd met je 1 jarig jubileum.
Ik doe graag mee met je winactie
Ohhh gefeliciteerd zeg! Ik doe heel graag mee en ik volg je op beide platforms. Dat er nog vele jaren mogen volgen! ??
Gefeliciteerd. Ik wil dit toffe pakket graag voor mijn schoonzus winnen. Ze is een paar weken geleden voor het eerst moeder geworden. Ze is een grote Blond-fan dus mijn oog viel direct op die mooie Mama Blond mok. Maar die andere prijzen zijn natuurlijk ook erg fijn voor haar.
Leuk! ik doe mee! #fingerscrossed