Morgen is het zover: Suus wordt 1 jaar! Niet alleen Suus krijgt kadootjes: we delen ook uit! Ter ere van de eerste verjaardag van Suus maak je deze week op Mama’s Meisje kans op allerlei leuke prijzen. Vandaag geef ik een Spiegel Speelpaneel van VTech weg!
Spelen in de box
Ook al wordt Suus morgen één, ze speelt nog dagelijks in de box. Natuurlijk wil ze graag de wereld verkennen en daar krijgt ze ook alle kans toe. Maar soms moet mama even aan de slag met huishoudelijke klusjes en dan is een box enorm handig. Gelukkig vind Suus dit helemaal niet erg, vooral nu ze sinds een week kan staan. En dus speelt ze vrolijk met haar Schud & Leer Olifantje en de Kiekeboe Boerderij. Maar VTech heeft een nieuw speelpaneel dat onder andere aan de boxrand gehangen kan worden.
VTech Spiegel Speelpaneel
Een speelpaneel dat zowel in de box als op de vloer gebruikt kan worden: het groeit dus mee met de ontwikkeling van je kindje. Het VTech Spiegel Speelpaneel kan met strips aan de box worden bevestigd, maar kan ook op de vloer of op tafel gelegd worden. Zo kan je kindje er alleen, maar ook samen op schoot mee spelen.
De lieve jungledieren verschijnen in de spiegel als er aan de ster getrokken of op de knipperende ster-toets gedrukt wordt. Ook klinken dan grappige reacties! Bij het indrukken van de ster-toets klinken de vrolijk gezongen liedjes, zinnetjes en melodietjes waar VTech bekend om staat. Wij kennen de liedjes van het speelgoed bij ons in huis in ieder geval woord voor woord :D Het volume is regelbaar en als het speelpaneel niet aangeraakt wordt, schakelt het automatisch uit. Het VTech Spiegel Speelpaneel is geschikt voor kinderen van 3 tot 24 maanden en o.a. bij bol.com verkrijgbaar voor €19,95.
Winnen!
Zie jij jouw kleine avonturier al spelend leren en ontdekken met het VTech Spiegel Speelpaneel? Dan heb ik iets leuks voor je. Ik mag van VTech namelijk een Spiegel Speelpaneel weggeven! Wil je graag kans maken? Lees dan even goed mee wat je moet doen:
- Like Mama’s Meisje op Facebook, Instagram of Twitter. Hoe meer kanalen je volgt, hoe hoger je winkans is.
- Laat hieronder in de comments weten waar jij Mama’s Meisje volgt en voor wie jij dit Spiegel Speelpaneel zou willen winnen!
Let op: om kans te maken, moet je lid zijn van één van de social media kanalen van Mama’s Meisje. Niet-leden zijn uitgesloten van deelname. De winnaar wordt op zaterdag 15 juli op de blog bekend gemaakt. Meldt de winnaar zich niet binnen 48 uur na bekendmaking, dan vervalt deze en kies ik een nieuwe winnaar. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd.
Leuk! Ik doe weer mee voor mijn kleinste spruitje! Ik volg je op al je social media ?
Kirsten onlangs geplaatst…Het geheim van een goed huwelijk….
Ik volg mama’s meisje op Facebook en Instagram(heb geen twitter), omzettend leuk om alle verhalen te lezen. De bevallingsverhalen zijn favoriet!
Ik zou dit spiegel speelpaneel heel graag willen voor mijn zoon Stan die nu 7 maandjes jong is en de wereld volop aan het ontdekken is!
Groetjes Melissa
We doen gewoon nog een dagje mee ? Voor mijn kleine meisje van 8 maanden. Ze is nu heel erg op ondekkingstocht dus deze zou echt ideaal zijn.
Wij volgen je op Facebook en Instagram
Oh ja graag voor mijn tweede kindje die binnen nu en hopelijk 7 weken geboren is.
Ik volg je op ig met account brabantsemamas
Deze lijkt me gaaf voor Lily! Ze is gek op geluidjes en in de box zitten vind ze niet zo fijn, misschien dat dit kan helpen!
Ja ik doe graag mee! Voor mijn kleine dame van 6 maanden die volle bak de wereld aan het verkennen is! ? Ik volg je op alle kanalen. Op ig en Twitter als Veevy en op fb als Nicole Schelling ;)
Nicole onlangs geplaatst…Dingen die ik onmisbaar vond rond mijn bevalling
Deze lijkt me erg leuk voor nu nog het meisje in mijn buik :) ik weet zeker dat haar grote zus dit ook al heel erg leuk vindt :) ik volg je op Facebook en instagram
Wat een leuke winactie! Ik doe graag mee voor mijn kleine meid, ze kan zich hier vast uren mee vermaken. Ik volg je op instagram.
Leuk voor onze nieuwschierig dochter. Via Facebook kwam ik je verhalen tegen welke mij aanspraken. Een hele fijne dag gewenst morgen!
Ik doe graag mee voor ons vriendje die wij bijna verwachten ?
Ik vind bevalling verhalen op dit moment erg leuk om te lezen,en natuurlijk die van jou ook even gelezen ?? leuk hoe anderen het ervaren..
???? Marijke Horjus
Wauw wat een super leuk ding.. Ik doe ook nog een keertje mee.. Ik volg je op face en insta!!??
Aah leuk!! Deze zou ik voor Tessa willen winnen, ze begint nu lekker te ontdekken. En de geluidjes van Babydieren Kiekeboe kennen we inmiddels van voor naar achter haha.. we volgen je op Insta en Facebook.
Wat een leuke acties in het kader van “wie jarig is trakteert” :D. Ik doe graag mee voor ons zoontje. Wellicht dat mijn eigen spiegel dan gespaard blijft van alle kleine vingerafdrukjes :p. Mochten wij winnen dan gaat de spiegel speelpaneel zeker mee op vakantie! P.S. ik volg je al op Insta ;-)
Oooooh, wat zou die leuk zijn voor mijn dochter! Ik ‘doe’ alleen niet aan social media (iets met teveel prikkels)
Leuk ik doe graag mee! Ik volg je op instagram en Facebook. Twitter doe ik eigenlijk niets mee…
Wat leuk! Wij doen ook graag mee voor onze kleine Lenn. Hij is ook op ontdekkingsreis en daar zal deze zeker ook heel fijn voor zijn. Wij volgen jullie op facebook en instagram (geen twitteraccount)! Nu duimen maar! ???
Fb ?
Twitter?
Instagram?
Check overal
Ik maak hier super graag kans op voor Siënna, de kleine meid van mijn schoonzus die 4/7 geboren is en.hier veel plezier aan zou beleven ??
Ik win hem graag voor onze prinsesje ? ze begint nu dingen ontdekken en dir is er ook ideaal voor? ik volg mama’s meisje op insta en facebook ben dol om alles te lezen en zien ???
vanwege alle herkenbare verhalen!!!
Ik wil m graag winnen voor de dochter van Marijke Oldekotte. Ons meisje heeft m al en vindt m geweldig. Dat zal bij haar ook vast het geval worden!
Leuk om in de box mee te spelen voor mijn kleintje
ik volg je op fb en twitter
Ik volg op Facebook en als het nu eindelijk gelukt is ook op insta! Mijn kleine boef Micah mag zondag ook zijn eerste kaarsje uitblazen. Misschien mag hij ook op ontdekkingstocht met het spiegel speelpaneel.
Ahh super leuke actie alvast gefeliciteerd met je dochtertje de b-day
Ik volg je op Facebook, instagram,Twitter ?
Alvast gefeliciteerd :D Wat is dit een leuke spiegel voor ons nichtje Tess :D Ik volg je via de volgende social media:
Facebook: Linda Raaijmakers (geliked en gedeeld)
Twitter: lindaenbjorn (volg en retweet)
Instagram: lindaenbjorn (volg en repost)
groetjes Linda
Gefeliciteerd alvast! :)
Ik volg je op facebook.
Facebook en instagram! nu duimen op wat geluk!
Ik volg je op Fb.
Doe graag mee voor m’n zoontje van 6 maanden. Die alles graag doet ontdekken en van kleurtjes en muziekjes houdt!
Ik volg je via facebook en instagram (Fennaisdeliefste).
Ik maak graag kans op deze leuke prijs voor mijn dochter. Ze ligt altijd in een deuk als ze zichzelf ziet. Een kinderspiegel is dan toch wel prettig dan de spiegel van mama :) En sowieso alles wat lichtjes en geluidjes maakt is favoriet speelgoed. Het liefst maakt ze de geluiden (lees herrie) zelf met ;ege fruitpotjes en colaflessen haha.
Ik zou de spiegel heel graag winnen voor ons tweede wondertje waar ik nu 39 weekjes van in verwachting ben.
Ik ben zelf helemaal weg van olifanten. En veel olifanten decoratie voor Ukkie. Dus dit zou een mooie aanvulling zijn!!
Ik volg je op Facebook, en wil deze graag winnen voor ons zoontje dat binnenkort wordt geboren. ?
Ik doe graag mij voor mijn kleine meid, net zes maanden geworden. Ze vindt nu alles kei fascinerend en wilt veel zelf uitproberen, dit zou ze super vinden.
Ik volg je op Facebook.
Ik volg je op Facebook! Ik doe graag mee voor mijn dochtertje wat bijna 11 maanden is maar hier nog super veel aan gaat hebben. Ze is geboren met 25.3 weken zwangerschap en mocht na 16 weken ziekenhuis gelukkig mee naar huis. Je zou haar en ons heel blij maken zodat ze weer Andere dingen kan ontdekken.
Super leuk!
Ik doe heel graag mee voor ons dochtertje.
Ze is gek op dieren en vind ’t ook heel interessant om zichzelf te zien, dus dit zou helemaal geweldig zijn!
Ik volg via Facebook (Jane Walker) en via Instagram (Eleo_inc).
Erg leuk, mijn dochtertje zou hier erg blij mee zijn!
Leuke actie. Volg je overal behalve Twitter :). Doe mee voor mijn zoontje die is zichzelf nu zo aan het ontdekken dus spiegel is helemaal geweldig
Ik doe mee voor Rjjk. Zal de spiegel erg leuk vinden. Alles aan het ontdekken 7 maanden. Kruipt de kamer rond. Volg je op facebook.
Gun mijn kleine meisje lili ze wordt 1 en is helemaal in ontdekkingstocht! !!
Bijna gefeliciteerd! Afgelopen zondag is onze dochter 1 geworden. Ik vond het een heel bijzonder moment!
Graag win ik voor haar dit super toffe speelbord! Is een geweldig extra verjaardagscadeautje!
Hipperdepiep…hoeraaaaa!
Ik doe graag mee, ik volg je op Facebook.
Leuk! Ik doe mee voor mijn zoontje Kay. Ik volg je al een tijdje op Instagram.
Mijn naam daar is “mama.va.kay”
?ik volg je op instagram en Facebook! Super leuk om de bevallingsverhalen te lezen?? ik denk dan iedere x weer terug aan m’n eigen bevalling! Zou het graag willen winnen voor mijn dochtertje Lilly ?
Alvast gefeli!! ? ! ..
Ik doe graag mee voor onze hummel van alweer 6 maand! Hij vermaakt zich redelijk in de box maar een spiegel is nu helemaal hot item bij hem.. op de manier hoe hij zichzelf in de spiegel bekijkt het is echt hilarisch.
Dus duimen duimen duimen ???
Ik volg op Facebook en Instagram, heb geen twitter :) , ik zou heel graag deze leuke spiegel willen winnen voor mijn zoontje die t nu al geweldig vind om zichzelf in mijn spiegel te zien laat staan in zijn eigen spiegel met dan ook nog de magische beestjes, lijkt me helemaal leuk, genieten van zijn lach is t fijnste wat er is..
Gefeliciteetd !!??
Vanwege de verhalen !! Volg je via fb, de rest maak ik geen gebruik van ?.
Ik volg op Facebook ! En zou dit te gekke speelgoed graag winnen voor ons meisje op komst !!
Zo fijn om herkenbare verhalen te lezen via Facebook!
Wij hebben 2 zoontjes een van 3 en een van 12 weken.
Ik zou de spiegel graag voor Raff van 12 weken winnen… al denk ik dat Sepp het ook nog erg leuk zal vinden ?
Ik volg je op fb
Ik wil dit graag winnen voor mijn a.s. Kleindochter ?
Ik volg Mama’s Meisje op Facebook en Instagram :) Heb je pas net ontdekt, maar lees je heel graag. Als ik deze toffe olifant win, geef ik hem aan mijn zwangere vriendin :)
Wat leuk ik doe graag mee voor mijn kleine neefje! Ik volg je op facebook (lieke van veen), twitter (_liekeee) en instagram (liekevv24)
Lieke van Veen onlangs geplaatst…Wat heb ik gekregen voor echte post is cool 4.0 ?