Toen ik in februari de Negenmaandenbeurs bezocht, hoorde ik voor het eerst van de Baby Innovation Awards. Deze awards werden daar uitgereikt en dat is natuurlijk ook de perfecte plek! De Baby Innovation Awards zijn een initatief van vakblad Babywereld en consumentenplatform Babystuf.nl in samenwerking met de Negenmaandenbeurs en Faboulous Mama & Family.
Afgelopen maandag werden de genomineerden voor de Baby Innovation Awards 2017 bekend. Er zijn verschillende categorieën en de inzendingen zijn beoordeeld door een vakjury. Deze jury bestaat dit jaar uit: Fabulous Mama & Family, Consumentenbond, TNO, Buro Raak, Babypark, PR-Bureau De Perswinkel en adviserend: VeiligheidNL en BabyBeGood. De jury heeft van alles voorbij zien komen op de jurydag: van praktische producten voor mama en baby, tot de nieuwste technologische snufjes en oude producten in een geheel nieuw jasje.
De genomineerden voor 2017 zijn *:
Categorie Mobility:
– Babydrager Snoozebaby Kiss & Carry
– Fietszitje Thule Yepp Next Maxi
– Autostoel Kiddy Evoluna i-Size
– Kinderwagen Easywalker Harvey
Categorie Travel & Safety:
– Mippaa Stair Trainer
– Aeromoov Instant Reisbed
– BedBox van Jetkids, kinderkoffer en vliegtuigbedje
Categorie Care:
– Dreambelt van BabyMoov
– Bluetooth babyweegschaal met app, Hesdo
– BabyWatcher
– Doomoo Belly
Categorie Feeding:
– Benjamins Schuifbestekje
– Tuit- en drinkbeker Oxo Tot Transition
– 3D Borstkolf Chicture van Horigen
Categorie Furniture & Decoration:
– Tuck-Inn beddengoed van Witlof for kids
– Boomvriendjes van JP ID
– Lemodi Kindermeubelen
Categorie Toys & Gifts:
– Skip Hop Explore & More Activity Center
– Verh!p babykleding en cadeaudoos van Baby Verhip
– FunFlex Speelgoed
Categorie Green Award:
– Lemodi Kindermeubelen
– Verh!p babykleding en cadeaudoos van Baby Verhip
– Natural Birthing Company, Pure Beauty Brands
*) Klik de link aan en vind meer informatie over het product!
Vanaf 12 december kan iedereen in Nederland online stemmen. Daarnaast worden alle producten op de Mama Jurydag door moeders beoordeeld. De online stemmen, samen met de stemmen van de Mama’s én van de vakjury, bepaald wie de winnaars per categorie worden. En wederom worden deze bekendgemaakt op de eerste dag van de Negenmaandenbeurs (22 t/m 26 februari 2017). Op de beurs zijn alle producten te zien op het Baby Innovatie Plein.
Mijn persoonlijke favorieten zijn de Tuck-Inn dekentjes van Witlof (niet alleen praktisch, I’m in love with de printjes!!!), de Mippaa Stair Trainer en de Easywalker Harvey!
Ga jij stemmen? Welk product spreekt jou het meest aan? Dus wie is jou favoriet?
Laat het weten in de reacties of op Facebook / Instagram / Twitter!
Geef een reactie